Kilo Almak İstiyorum

kilo aldıran yiyecekler

Yasemin Ergene Nasıl Kilo Aldı

Tarih: 12-01-2012 Saat: 12:02:23 | Bugüne kadar 10272 defa okunmuştur...Keremcem ile oynadığı "Aşk Oyunu" dizisinden sonra ünlenen Yasemin Ergene yeni oynadığını dizinin yapımcısının sözünü dinledi. Ergene bakın 45 günde kaç kilo aldı?

"Doktorlar"ın yapımcısı Fatih Aksoy, Yasemin Ergene'ye “Kilo al” dedi. Ergene azmetti. Her gün yarım ekmek arası çikolata yiyerek tam 6 kilo almayı başardı...


Keremcem ile oynadığı "Aşk Oyunu" dizisiyle ünlenen Yasemin Ergene, şimdi de "Doktorlar" dizisiyle ekranlara geliyor. Dizide, "Doktor Ela" karekterini canlandıran Ergene, rolüne nasıl hazırlandığını açıkladı.


Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy´un bu rol için kendisini çok zayıf bulduğunu belirten Ergene şöyle konuştu: ´Yapımcımız ile görüşmeye gittiğimde, ´Bu halin ne, çocuk gibisin, artık kilo al´ diye bağırdı. Bende ´Bulimiya´ rahatsızlığı var zannetti. Bir kişiyi beni kontrol etmekle görevlendirdi. Her yemekten sonra tartılıyordum. İştahım açıldı. Her gün yarım ekmeğin içine çikolata sürüp yedim, sete özel yemekler getirttim. Sonunda 45 günde 6 kilo almayı başardım. Yapımcımız ve yönetmen çok memnun oldular. Bu halimi çok beğeniyorum.´ 
Yasemin Ergene Nasıl Kilo Aldı için yapılmış yorumlar.

yasemin ergene kilo

Yazan: Yağmur - İstanbul

Yazığı Verdiği Puan:yasemin ergene kilo

"öncelikle uyunculugunuzun devamını temenni ederim çok sevdiğim doktorlar dizisinde sevdiğim bir karakteri oynamanız ayrı bir mutlu edici haber oldu ve doktorunuzu ve sizi kutlarım bende kilo almak istiyorum inşallah sizin gibi istedigima sonuç alırım başarılarınızın devamını temenni eder ve bunu paylaştığınız için teşekkür ederim saygılar"

Eklenme Tarihi: 23-02-2012 - Saat: 02:59:26

ilaçla kilo almak

Yazan: cansu - Ankara

Yazığı Verdiği Puan:ilaçla kilo almak

"23 yaşındayım ve 43 kiloyum kilo almak istiyorum çevremdeki herkes çok zayıfsın diyor psikolojim bozuldu ilaçla kilo almak istemiyorum lütfen bana yardımcı olun"

Eklenme Tarihi: 16-03-2012 - Saat: 02:10:30

2 hafta içinde kilo almak istiyorum

Yazan: Ceyda - Bursa

Yazığı Verdiği Puan:2 hafta içinde kilo almak istiyorum

"Bende yasemin hanımı çok beğeniyorum gerçekten çok güzel bir oyuncu.bende bir türlü kilo alamıyorum çok istiyorum ama alamıyorum doktora da gittim ama fayda etmedi ya ne olur bana bir yol gösterin iştahım yok miğdem bulanıyor ne yapsam boş benim derhal 1 ay içinde kilo almam gerekiyor düğünüm 1ay sonra olack .1.70 boyundayım 49 kilo ama daha çok alamak istiyorum "

Eklenme Tarihi: 16-03-2012 - Saat: 17:26:10

Yasemin Ergene Nasıl Kilo Aldı Hakkında Yeni Yorum Yaz

Yorum yazarken lütfen;
  1. Düzgün bir Türkçe kullanınız!
    (Doğru düzgün yazılmayan yorumlar yayınlanmayacağı için boşuna vaktinizi harcamayın)
  2. Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  3. İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız   :   

E-Mail   :   

Şehir   :   

Puan   :   

Başlık   :   

Yorum   :   

geri  

Kilo Almak İçin İzle